Linksmi žaidimai - Ėjimas namo

Skiltyje Linksmi žaidimai - dar vienas flash žaidimas pekelsiantis Jums nuotaiką. Kartais (dažniausiai savaitgaliais) nutinka taip, kad pareit namo, tampa laAabai sunku, tad tokiais atvejais labai praverčia draugų pagalbą. Užteks kalbėt vėjus, geriau pristatysime žaidimą Home Run (liet. Ėjimas namo). Žaidimas puikiai atitinka du dalykus: skilties pavadinimą ir tą istoriją minėtą pora eilučių aukščiau, tik problema ta, kad vargšas skilties Linksmi žaidimai veikėjas, neturi pagalbininkų, kurie galėtų parvest jį namo, arba bentjau padėt kažkiek nueit. Ar sugebėsi padėt šiam girtuokliui?
p.s. skiltis linksmi žaidimai neskatina lankytojų vartot alkoholio. Vartodami jį Jūs rizikuojate savo ir aplinkinių gerove. Taip pat, Jūs privalote būti sulaukę 18 metų, tam, kad vartot alkoholį.

Linksmi žaidimai - Home Run (liet. Ėjimas Namo) patarimai ir valdymas:

Kaip jau anksčiau minėjome, Jūsų tiklas - padėt girtam žmogeliui nueit ko toliau nenukritus. kaip visi žinome, esant girtam itin sutrinka koordinacija ir visi judėsiai tampa nevalyvi ir lėti, tad eiti tiesiai ir nenukrist yra praktiškai neįmanoma. Kategorija Linksmi žaidimai tiksi Jūs padėsite mūsų herojui nueit kuo toliau. Skamba lengvai, tačiau jam vakarėlis dar nesibaigė, eiant pakeliui jis toliau gurkšnos alutį ir su kiekvienu metru vis labiau girtės. Valdymas:
Kad neapkraut Jūsų smegenų daugybe informacijos, žaidimui Home Run (liet. Ėjimas Namo) valdymas sudarytas labai paprastas - alkoholio padauginusį žmogelį valdysite pelyte. Žaidimo metu Jūs turėsite išlaikyti jo liksvarą judindami pelytę į šonus. Pagrindinis tikslas - nueit kuo toliau.

Štai tiek pagalbos iš skilties Linksmi žaidimai. Klaidas mes darome visi, tad nenuostabu jei praleidome/nepaminėjome kažko svarbaus. Šiuo atveju, mes tikimes Jūsų pagalbos. Jei atradote kąnors kas palengvintų žaidimą Home Run (liet. Ėjimas Namo), nepagailėkit, ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat, mums labai svarbi Jūsų nuomonė ir vertinimai!

KREIPIMASIS Į VISUS NEPRAUSTABURNIUS:

Gerbiami, skilties Linksmi žaidimai, lankytojai. Skiltyje Linksmi žaidimai stengiamasi sukurti juoko kupiną ir molionią aplinką, tad būkite malonus, visus keiksmažodžius ir vulgarybes pasilaikykite sau, nes skiltis Linksmi žaidimai nėra tam skirta vieta.

pagarbiai,

zaidimai88.lt ir skilties Linksmi žaidimai Administracija.

P.s.
Nedidelis priminimas, visiems aktyviesiems skilties Linksmi žaidimai lankytojams: jei atradote žaidimų, kurių dar nėra skiltyje Linksmi žaidimai ir Jūsų nuomone jie turėtų ten pakliūt, nepatingėkite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog užpildykite "KONTAKTINĘ FORMĄ ". Siųsdami flash žaidimų pasiūlymus nurodykite tikslią nuorodą kur yra žaidimas, arba atsiųskite .swf žaidimo failą, tokiu būdų mes sugaišime mažiau laiko ir Jūsų žaidimas bus greičiau patalpintas skiltyje Linksmi žaidimai.


Balsavimas

Žiūrėta: 13688   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai