Lietuviški žaidimai - Stickman Madness

Turbūt daugelis Jūsų yra matę ne vieną Xiao Xiao flash filmuką, arba žaidę Stickman Sam dalį, kurias netgi galite rasti zaidimai88.lt tinklapio skiltyje "ŠAUDYKLĖS". Šio tipo žaidimų ir filmukų kiekio interneto platybėse turbūt nė neįmanoma suskaičiuot, bet ar teko Jums žaist lietuvišką tokio tipo žaidimą? Skilties Lietuviški žaidimai dėka, Jūs turite galimybę išbandyti Lietuvos žaidimų kurėjų sukurtą produktą Stickman Madness. Šis flash žaidimas Stickman Madness yra tipiškas "stickman" filmukų atstovas: žaidimo veikėjai - iš pagaliukų nupiešti žmonės; kiekvieno stickman tipo žaidimo/filmuko pagrindis tikslas - išskersti/nužudyti kuo daugiau priešų.
Mes ilgai galvojome kuriai skilčiai priskirti žaidimą Stickman Madness: ar kategorijai "Šaudyklės", ar Lietuviški žaidimai. Pagal siužetą ir tipą, mes nė negalvodami galėjome priskirti žaidimą Stickman Madness kategorijai Šaudyklės, kadangi joje jau yra panašaus tipo žaidimų. Tačiau to padaryti mums neleido vienintelis ir tubūt pats svarbiausias argumentas: šį žaidimą sukūrė broliai šaunuoliai lietuvaičiai. Taip pat, būtų nusikaltimas jei nepaminėtume jog žaidimas Stickman Madness yra pripažintas ne tik skiltyje Lietuviški žaidimai, bet ir svetur: Stickman Madness buvo įteitkas prestižinis "Golden Joystick“ apdovanojimas. Tai ne šiaip sau kokio nors žurnalo sugalvota nominacija, Golden Joystick galima vadinti žaidimų Oskaru, tad toks apdovanojimas - ne šuns papas.
Kategorija Lietuviški žaidimai vos nepamiršo paminėti, kas gi tie šaunieji Stickman Madness žaidimo kūrėjai. Tai kompanija "Gaumina, kuri nėra naujokė IT srityje. Štai nedidelis kiekis informacijos, kurią rado Lietuviški žaidimai, apie Stickman Madness žaidimą, jo kūrėjus ir laimėjimą:

Interneto sprendimų bendrovės ,,Gaumina” sukurtas žaidimas,,Stickman Madness“ laimėjo prestižinį ,,Golden Joystick“ apdovanojimą.
D.Britanijoje, Londone spalio 31 dieną vykusiuose žaidimų Oskaraisvadinamuose apdovanojimuose ,,Gauminos“ kurtas žaidimas išrinktasnugalėtoju ,,Grand Master Flash“ interneto žaidimų kategorijoje.
BBC.co.uk duomenimis, nuo 1982 metų rengiami ,,Golden Joystick“ yravieni prestižiškiausių D. Britanijos apdovanojimų, kuriuos gali laimėtikompiuterinis žaidimas. Apdovanojimą pelnęs ,,Dragon Gamez“ žaidimųportalo užsakymu sukurtas žaidimas pasiekiamas adresuwww.gaumina.lt/stickman.
,,Einame į Vakarų Europos rinkas. Siekiame parodyti, kad lietuviai galikonkuruoti ne tik pigia darbo jėga, bet ir žiniomis bei kūrybiškumu.Kai sėdi greta tokių žaidimų grandų kaip ,,Electronic Arts“, „Ubisoft“bei „Activision“, ir dalis jų nelaimi, o laimi tu, nors dalis salės netnežino, kur ta Lietuva – jausmas neapsakomas. Šiandien Lietuva atsidūrėpasaulio žaidimų industrijos žemėlapyje. Tikimės, kad šis įvertinimaspadės ne tik ,,Gauminai“, bet ir kitoms inovatyvioms šalies bendrovėmsD.Britanijoje“, – teigė Darius Bagdžiūnas, ,,Gauminos“ verslo plėtrosvadovas.
,,Gerai padirbėta. Neabejojame, kad šios kategorijos nugalėtojai tapspopuliariausių ateities ,,Play Station“ ir ,,Xbox“ žaidimųgamintojais“, – komentavo ,,Golden Joystick“ apdovanojimų steigėjai,ComputerAndVideoGames.com komanda.
Interneto sprendimų bendrovė ,,Gaumina“ aktyvią veiklą vykdo Baltijosšalyse, Airijoje ir D. Britanijoje. Kompanijos ofisai veikia Vilniujeir Dubline, Airijoje, šiuo metu steigiamas ofisas Londone, D.Britanijoje. 5 bendrovės kurti darbai taip pat pateko į Airijosinterneto apdovanojimų ,,Golden Spiders“ finalą, kurio nugalėtojaipaaiškės lapkričio 20 dieną.

Na, kategorijai Lietuviški žaidimai, belieka pasidžiaugt kartu su visais lankytojais ir tikimes ateityje pasirodys daugiau žaidimų, kurie galės papuošti skiltį Lietuviški žaidimai.

Lietuviški žaidimai - Stickman Madness valdymas ir patarimai:


Skiltis Lietuviški žaidimai pateikė tiek daug informacijos apie žaidimą ir jo kūrėjus, kad vos neužmiršome pačio svarbiausio akcento: žaidimo Stickman Madness valdymo. Žaidimo  Stickman Madness veiksmas prasideda restorane. Žaidimo metu Jūs būsite merginos kailyje, kuri kartu su savo draugu ateis papietauti. Užsisakę valgyt, jie gauną nukirstą galvą. Pamatęs tai, vaikinas paprasčiausiai nualpsta, o Jūs gaunate su buteliu per galvą. Atsipeikėję pamatote, kad aplinkui nieko nėra, o Jūsų draugą tempiasi kažkoks nepažįstamas. Taigi belieka greibtis savo ginklo ir išsiaiškint kas čia vyksta. Norėdami valdyt savo ginklą naudokite pelyte, tam, kad šaut - spustelkite kairįjį pelės mygtuką. Pasibaigus šoviniams - spauskite "SPACEBAR" norėdami užsitaisyt ginklą.
Žinodami tiek žaidimo istoriją, tiek jo valdymą belieką pasitelkt savo įgūdžius ir išbandyt žaidimą Stickman Madness.


Kreipimasis į skilties Lietuviški žaidimai lankytojus:
1) Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Lietuviški žaidimai maloniai prašo - netylėk. Pasidalink tuo su kitais skilties Lietuviški žaidimai lankytojais/žaidėjais
2) Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Lietuviški žaidimai. Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
skiltis Lietuviški žaidimai stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Lietuviški žaidimai ir pelnytų kitų lankytojų malonę
3)kategorija Lietuviški žaidimai nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys, beprasmiai, nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Lietuviški žaidimai nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis.
4) rašykite gražius, malonius, pagiriančius administracijos darbus komentarus.


Balsavimas

Žiūrėta: 52743   |   Balsų: 51   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai