Krepšinis - Trick Hoops Challenge

Krepšinis skilties taisyklės/prašymai:
1)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Krepšinis ,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jierašo. CHEBRA, skiltis KRepšinis - vieta šmaikštiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visi beprasmiai, besikartojantys,vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantys kitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
2)NE visuomet skiltis Krepšinis būna teisūs ir viską pastebi. Mestaip pat darome žioplas klaidas, kadangi esame tokie patys individai kaip ir Jūs. Tad jei pastebėsite kąnors, ką skiltis krepšinis praleido, nepastebėjo ar suklydo, netylėkite - pasidalinkite naudinga informacija su kitais skilties krepšinis lankytojais/žaidėjais.Tiek skiltis Krepšinis, tiek jos lankytojai bus Jums dėkingi
3)Atleiskitjei kartais grupės Krepšinis ir Jūsų skoniai nesutampa, mes jukne telepatai ir negalime numatyt kas domina mūsų lankytojus. Tačiau Jūs galėtumėte palengvint mūsų dalią: siųskite mums laiškus su savo mėgstamų žaidimų pasiūlymais, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Krepšinis. Tai padaryti galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
     
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Pačios krepšiniškiausios skilties Krepšinis administracija pasistengs, kadJūsų pageidaujami žaidimai puikuotųsi skiltyje Krepšinis.
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Krepšinis adminai ir jų darbas B)

Balsavimas

Žiūrėta: 46395   |   Balsų: 91   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai