Krepšinis - 3d Net Blazer

Teisingai sakoma, kad krepšinis yra antroji mūsų religija. Juk tai pati smagiausia sporto šaka. Jos garbei, zaidimai88.lt tinklapyje netgi yra atskira kategorija Krepšinis skirta visiems žaidimams susijusiems su krepšiniu. Šį kartą kategorija krepšinis jums dovanoja žaidimą kuris pareikalaus jūsų geros reakcijos, taiklumo ir greičio. Tai žaidimas 3D Net Blazer, kurio metu jūs turėsite taikliai sumėtyti visus 35 tritaškius.

Krepšinis - 3D Net Blazer valdymas ir patarimai:

Kaip jau minėjome žaidimo metu jūs turėsite taikliai sumėtyti 35 tritaškius. Tam jūs turėsite 1min. laiko, tad reikės dirbti greitai. Norėdami paimt kamuolį spustelkite mygtuką SPACEBAR, poto vėl spauskite SPACEBAR tam, kad pašokt ir dar kartą spauskite SPACEBAR tam, kad paleist kamuolį (kamuolį stenkites paleist aukščiausioje šuolio vietoje). Kai baigsis kamuoliai vėlgi spauskite SPACEBAR tam, kad pereit prie sekančios pozicijos. Taigi kaip matote, visas žaidimas valdomas vienu SPACEBAR mygtuku. Tik nepagalvokit, kad jis bus labai lengvas, teks panaudot visus savo greičio, taiklumo ir reakcijos gabumus.

Taigi tiek paaiškinimų, kuriuos jums paruošė kategorija Krepšinis. Tikimes jie bus naudingi, tačiau kartais nutinka taip, kad ir mes praleidžiame šį tą svarbaus, kas galėtų palengvint žaidimą. Jeigu JŪS žaisdami pastebėjote kąnors naudingo, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos Krepšinis lankytojais. Taip pat, laukiame jūsų įvertinimų ir nuomonės apačioje esančiuose komentaruose, apie kategorijoje KREPŠINIS talpinamus žaidimus.

Beje, kategorija KREPŠNIS priema pageidavimų laiškus, kuriuose turėtų būt nurodytas jūsų norimas žaidimas. Visą tai siųskite mums adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ". Mes kiek galėdami pasistengsim, kad jūsų norimas žaidimas atsidrutų kategorijos KREPŠINIS sąrašuose.


Balsavimas

Žiūrėta: 64404   |   Balsų: 35   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai