Kalėdiniai žaidimai - Sniego linija

Apsėsti Kalėdinės nuotaikos, Zaidimai.biz ir kategorija KALĖDINIAI ŽAIDIMAI pristato dar vieną kalėdinį ir kartu loginį žaidimą Snow line (liet. Sniego Linija). Žaidime Sniego linija jūs tarsi būsite pats žaidimo kūrėjas, kuris turės nupiešti kalėdų seneliui kelią iki finišo. Taigi pasirodo kalėdiniai žaidimai būna netik linksmi, bet kartu ir reikalaujantys loginio mąstymo.

Kalėdiniai žaidimai - Snow Line (liet. Sniego Linija) valdymas ir patarimai:

Naujame, kategorijos Kalėdiniai žaidimai jums pristatomame žaidime Snow Line, lietuviškai Sniego linija, jūs turėsite padėti Kalėdų senliui vienu čiuožimu surinkti visas dovanėles ir pasiekti finiša. Skamba gal ir lengvai, bet patikėkit, perėję porą lygiui užstrigsite. Kalėdų seneliui kelią pieškite su pelyte. Nupiešę, paspauskite viršuje esantį ŽALIĄ trikampio formos PLAY mygtuką. Jei nepavyko, šalia yra mygtukas UNDO leidžiantis panaikinti šiektiek nupiešto kelio, o jei norite pradėti iš naujo tiesiog paspauskite mygtuka CLEAR.

Prašom, štai ir visi žaidimo Snow line (liet. Sniego linija) kategorijos Kalėdiniai žaidimai jums paruošti paaiškinimai ir patarimai. O jei žaisdami žaidimą Snow line (liet. Sniego linija) radote kokių nors gudrybių, patarimų palengvinančių žaidimą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos KALEDINIAI ŽAIDIMAI lankytojais. Taip pat, savo išmintimi ir komentarais galite dalintis mūsų FORUME.

PASIŪLYMAS!!

Turite Kalėdinių žaidimų ir norite jais pasidalinti?? Jei taip, rašykite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba palikite laiškelį skiltyje "KONTAKTAI ", mes butinai pasitengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI.

 

Kalėdiškiausia laiko švaistymo zona >>> zaidimai88.lt <<< Jums linki linksmų artėjančių Kalėdų !!!

 


Balsavimas

Žiūrėta: 162492   |   Balsų: 199   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345





Draugai

Zaidimai