Kalėdiniai žaidimai - Rimtas Santa

Turbūt dauguma kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojų yra nusiteikę žaisti kalėdinius flash žaidimus, kuriuose reikia dalinti dovanėles, puošti eglutes, važinėt rogutėm ir t.t. Atėjo laikas permainom - kategorija Kalėdiniai žaidimai dovanoja kiek šiurkštesnę kalėdų senelio versiją, flash žaidime Serious Santa (liet. Rimtas Santa). Negalvokit, kad Kalėdų senelis visuomet privalo šypsotis ir pastoviai juoktis "Ho Ho Ho". Jis kaip ir mes, yra žmogus ir gali pykti, o dėl ko jis supyko sužinosite pažaidę  Serious Santa (liet. Rimtas Santa) žaidimą, kurį Jums išbūrė skiltis Kalėdiniai žaidimai.

Kalėdiniai žaidimai - Serious Santa (liet. Rimtas Santa) valdymas/patarimai


Kaip jau minėjome, skilties Kalėdiniai žaidimai pagrindinis veikėjas Santa nejuokais supyko. O tam jis turi paaiškinamą priežastį: kol Kalėdų Senelis/Santa ramiai miegojo, kažkas pikto buvo rezgama Gnomų pasaulyje. Piktų kėslų vedami, Gnomai sugalvojo pavogti Kalėdų senelio/Santa Elfus, kurie gamina žaislus. Pavogę Elfus, Gnomai ketina gaminti piktus/pavojingus žaislus ir juos dovanoti vaikams, bet Kalėdų Senelis/Santa pabudo....ir jis padarys triukšmo.
Valdymas: klavišai
W- pašokti
A - eiti į kairę
D - eiti į dešinę
1,2,3,4 - keičia ginklus
Taikytis - palyte
Šaudyti - kairiuoju pelės mygtuku
Patarimai: Shotgun gali būti labai naudingas norint nušauti šalia esantį prieša; naudokite savo ginklą (nr. 1) tam, kad aukčiau pašokti; stenkites pereiti lygį kuo greičiau, tokiu būdų gausite daugiau taškų.

Štai tiek naudingų patarimų Jums dovanoja skiltis Kalėdiniai žaidimai. Tikimes Jums pavyks padėti Kalėdų Seneliui žaidime Serious Santa (liet. Rimtas Santa).


Kreipimasis į skilties Kalėdiniai žaidimai lankytojus:
1)Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip.Skiltis Kalėdiniai žaidimai maloniai prašo - netylėk. Pasidalink tuo su kitais skilties Kalėdiniai žaidimai lankytojais/žaidėjais
2)Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Kalėdiniai žaidimai. Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a)elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
skiltis Kalėdiniai žaidimai stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Kalėdiniai žaidiami ir pelnytų kitų lankytojų malonę.
3)kategorija Kalėdiniai žaidimai nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys, beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Kalėdiniai žaidimai nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis.
4) rašykite gražius, malonius, pagiriančius administracijos darbus komentarus.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 51133   |   Balsų: 38   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai