Kalėdinai žaidimai - Pavogtos rogės

HOHOHO, su artėjančiom kalėdom jus sveikina kategorija KALĖDINIAI ŽAIDIMAI. Kategorijoje kalėdiniai žaidimai rasite įvairių kalėdinę nuotaiką pakeliančių žaidimų. Vienas iš jų yra žaidimas Pavogtos Rogės. Taip, pavadinimas viską nusako... Žaidime Pavogtos rogės vienas iš kalėdų senelio padejėjų nušvilpė roges. Kategorija kalėdiniai žaidimai prašo jūsų, kad padėtumet Kalėdų Seneliui atgauti savo roges.

Kalėdiniai žaidimai - Pavogtos rogės valdymas ir patarimai:

Žaidime Pavogtos rogės jums reikės šaudyti į pavogtas roges. Kiekvieną kart kai magiška žvaigžde pataikysite į pavogtas roges, jums iškris po dovaną, ją turėsite pagauti. Bet elfai irgi ne durni, jie į jus taip pat šaudys burbulais, kurių jums reikia vengti, nes kiekvienas pataikytas burbulas - atima jums gyvybę, kurių jūs turėsite nedaug. Taip pat bus "Airstrike" t.y. kai praskris vienos rogės ir paleis labai daug burbulų. Bet per daaug nesijaudinkite, gyvybes galėsite atgauti, nes kartais iš rogių kris kalėdiniai saldainiai kurie prideda po vieną gyvybę. Vos nepamiršau jums paminėt žaidimo valdymą:

Naudokite rodykles ← → tam, kad judėt į šonus. SPACEBAR paleidžia magiškas žvaigždes.

Taigi, tai kaip ir visi kategorijos Kalėdiniai žaidimai paaiškinimai ir patarimai kuriuos jums paruošėme. Nebent jūs, žaisdami žaidimą Pavogtos Rogės, radote daugiau gudrybių, patarimų kurie palengvina žaidimą. Jei taip nepatingėkite ir savo patarimais pasidalinkite su kitais kategorijos KALĖDINIAI ŽAIDIMAI lankytojais. Taip pat, savo išmintimi galite dalintis ir mūsų FORUME

P.S.

Jei radote arba turite žaidimų kurie jūsų manymu tinka kategorijai KALĖDINIAI ŽAIDIMAI, siųskite mums savo pasiūlymus adresu: info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes butinai pasitengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kalėdiškiausioje kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI.

 

Kalėdiškiausia laiko švaistymo zona >>> zaidimai88.lt <<< Jums linki linksmų artėjančių Kalėdų !!!

 


Balsavimas

Žiūrėta: 70087   |   Balsų: 77   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai