Happy Tree Friends - Dynamit

N-14!
Maloniai primename mūsų tinklapio lankytojams, jog zaidimai88.lt kategorija Happy Tree Friends yra skirta paaugliams/ėms sulaukusiems/ioms 14 metų. Jeigu jūs esate jaunesnis/ė negu 14 metų, maloniai prašome palikti žaidima Dynamit bei skiltį Happy Tree Friends. Tęsdami/žaisdami skiltyje Happy Tree Friends, patvirtinate, jog esate sulaukęs/usi 14 metu ir/arba esate gavęs/usi tevų/globėjų patvirtinima/sutikimą žaisti skiltyje Happy Tree Friends esančius žaidimus.
N-14!

Naujai pasirodžiusi kategorija Happy Tree Friends pristato patrakusių mažų gyvūnėlių nuotykius. Iš pirmo žvilgsnio Happy Tree Friends herojai atrodo mieli ir nekalti gyvūnėliai. Viskas yra atvirkščiai: jų žaislai ginklai ir kiti pavojingi daiktai, visi jų nuotykiai baigiasi didžiuliais kraujo klanais ir dažniausiai viskas nutinka netyčiomis. Taigi dabr suprantate kodėl skiltis Happy Tree Friends yra tik nuo 14 metų. Pirmasis Happy Tree Friends žaidimas - Dynamit. 
 
Happy Tree Friends - Dynamit paaiškinimai ir valdymas:

Kategorijos Happy Tree Friends pristatomas žaidimas Dynamit yr alabai panašus į kategorijos Futbolas žaidimą Kickups. Bet kaip jau minėjome, Happy Tree Friends gyvūnėlių žaidimai visada būna pavojingi. Ir tuo puikiai galima įsitikint žaidime Dynamit, nes jame jūs mušinesit ne kamuolį, o sprogmenis, kuriems nukritus vargšeliai Happy Tree Friends herojai paprasčiausiai susprogs į skutelius. Taip kad, jei jums bent kažkiek gaila mažųjų Happy Tree Friends gyventojų, pasistenkite išmušinėt kuo daugiau.
 
Štai ir viskas ką paruošė jums kategorija Happy Tree Friends. Tikimes nieko nepraleidom, o jei ir taip, tam esate jūs, kad pastebėtumet mūsų klaidas. Jei radot kąnors svarbaus, nestabdykit, pasidalinkit savo žiniomis su kitais kategorijos Happy Tree Friends lankytojais.
 
Taip pat, jei atradote linksmų žaidimų kurie jūsų nuomone pritaptų Happy Tree Friends žaidimų draugijoje, nepasididžiuokit ir siųskit mums laiškus su savo siūlomais žaidimais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite laiškelį skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes pasistengsime, kad jūsų norimi žaidimai pakliūtų į Happy Tree Friends kategorijos sąrašus.

Balsavimas

Žiūrėta: 84918   |   Balsų: 80   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai