Halloween žaidimai - Fokus Pokus

Kiekvienas Halloween'as privalo turėti šiektiek burtų, magijos ir užkeikimų. Varlės, kurios pabučiuotos virsta princesėmis, vaiduokliai, mumijos, frankenšteinai ir kitokie baisuokliai yra pragrindinai šios šventės herojai, įkūnijantys Helloween'ą ir suteikaintys jam baisumo, šiurpo bei adrenalino. Tačiau šį kartą, skiltis Hallowen žaidimai nesiruošia Jūsų gąsdinti  - mes Jums dovanojame žaidimą pavadinimu Fokus Pokus. Žaidime Fokus Pokus Jūs turėsite galimybe būti žavia raganaite ir naudotis savo burtais.

Halloween žaidimai - Fokus Pokus (valdymas ir patarimai)

Skiltis Halloween žaidimai prašo Jūsų pagalbos! Vienos raganaitės draugai pavirto monstrais ir tik Jūs galie padėti jai susigrąžinti savo draugus. Naudodami rodykles, tam judėti ir SPACEBAR tam, kad leisti burtus, Jūs turite atkeriti kuo įmanoma daugiau draugų. Tačiau saugokites, pavirtę monstrai, jie yra prišiškai nusiteikę ir gali į jus kesintis. Taip pat, stebėkite, kad Jūsų kerų stulpelis, visuomet būtų pilnas ir rinkite visus stebuklingus gėrimus, kuriuos rasite kelyje.


Halloween žaidimai taisyklės
 
Nebijokite, skiltis Halloween žaidimai nevers Jūsų gerti kraujo, valgyti akių, paprasčiausiai tikimes Jūsų pagalbos palaikant tvarką skiltyje Halloween žaidimai, o tai įgyvendinti galite laikydamiesi keleto itin paprastų ir neįpareigojančių taisyklių:
  • Mes ne dievai, mes tokie pat mirtingieji kaip ir Jūs, gerbiami skilties Halloween žaidimai, lankytojai, todėl dažnai klysta, nusišnekame ir pamirštame paminėti svarbius dalykus. Tačiau tam esate Jūs, kad savo įžvalgumu bei išmintimi padėtumėte kitiems skilties Halloween žaidimai lankytojams.
  • Nepatinka žaidimai talpinami skiltyje Halloween žaidimai? Nesiputokite, geriau siųskite laiškus su savo siūlomais flash žaidimais ir mes pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sužibėtų skiltyje Halloween žaidimai. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  • Skiltis Halloween žaidimai maloniai prašo nesikeikti, kadangi galite užsitraukti dvasių nemalonę. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklamuojantys, skelbiantys kitų asmenų konataktus, komentarai bus ištrinti.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 48557   |   Balsų: 46   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai