Halloween žaidimai - Boo!

OOOOooOOOoo, Jums ir vėl vaidenasi kategorija Halloween žaidimai....Ilsėkites ramybėje...Dar vienas smagus žaidimas skiltyje Halloween žaidimai, kuris praskaidrins Jūsų nuotaiką, niūrų ir šaltą rudenio vakarą, kuomet už lango vaidensis vaiduokliai, medžiai atrodys tarsi gyvi, o betkoks garsas namie privers Jūs išsigąsti ir plaukus pasistoti piestu. Beto, šis naujasis žaidimas ne tik smagus, bet ir lavinantis Jūsų įgūdžiuis, o dar tiklsiau atmintį. Vos nepamiršome paminėti šio stebuklingo žaidimo pavadinimo  - BOO! Neišsigąskit, tai tik žaidimo pavadinimas.

Halloween žaidimai - Boo! (valdymas ir patarimai):

Žaidimo Boo! taisyklės yra itin paprastos: išgirdus monstrų skleidžiamus garsus, Jūs privalote juos atkartoti tokia pačia seka, tačiau būkite budrus ir stebėkite viršuje esantį užrašą - YOUR TURN, tai reikš jog dabar Jūsų eilė ir galite spausti ant monstrų. Su kiekvienu lygiu prisidės po vieną naują monstro garsą, taigi Jums prireiks itin geros atminties ir budrumo norint įveikti šį skilties Halloween pristatomą žaidimą. 


Halloween žaidimai taisyklės
 
Nebijokite, skiltis Halloween žaidimai nevers Jūsų gerti kraujo, valgyti akių, paprasčiausiai tikimes Jūsų pagalbos palaikant tvarką skiltyje Halloween žaidimai, o tai įgyvendinti galite laikydamiesi keleto itin paprastų ir neįpareigojančių taisyklių:
  • Mes ne dievai, mes tokie pat mirtingieji kaip ir Jūs, gerbiami skilties Halloween žaidimai, lankytojai, todėl dažnai klysta, nusišnekame ir pamirštame paminėti svarbius dalykus. Tačiau tam esate Jūs, kad savo įžvalgumu bei išmintimi padėtumėte kitiems skilties Halloween žaidimai lankytojams.
  • Nepatinka žaidimai talpinami skiltyje Halloween žaidimai? Nesiputokite, geriau siųskite laiškus su savo siūlomais flash žaidimais ir mes pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sužibėtų skiltyje Halloween žaidimai. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  • Skiltis Halloween žaidimai maloniai prašo nesikeikti, kadangi galite užsitraukti dvasių nemalonę. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklamuojantys, skelbiantys kitų asmenų konataktus, komentarai bus ištrinti.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 36644   |   Balsų: 45   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai