Futbolas - Soccer World Cup 2010

Futbolas - Soccer World Cup 2010 

Visame pasaulyje vyraujančios futbolo karštinės proga skiltis Futbolas taip pat nusprendė nudžiuginti savo lankytojus. Visi puikiai žinote, jog šiuo metu PAR vyksta Pasaulio Futbolo Čempionatas, kuriame dalyvauja viso pasaulio futbolo rinktinės siekiančios geriausios titulo. Norėdami pasidžiaugti ir suteikti džiaugsmo Jums dovanojame žaidimą Soccer World Cup 2010. Jūsų tikslas - pasirinkę savo mylimiausios šalies komandą siekite pergalės ir laimėkite pasaulio futbolo čempionatą. Žaidimas taip pat nepasižymi sunkiu valdymu - viską valdysite pelyte. 


SKILTIES KITI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
  • Rašykite gražius, malonius, pagiriančius Futbolas administracijos darbus komentarus. 
  • Kategorija Futbolas nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Futbolas nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis. 
  • Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Futbolas maloniai prašo -netylėk.Pasidalink tuo su kitais skilties Futbolas lankytojais/žaidėjais 
  • Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųsvieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Futbolas.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt 
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
    Skiltis Futbolas stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Futbolas ir pelnytų kitų lankytojų malonę

Balsavimas

Žiūrėta: 32527   |   Balsų: 90   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai