DragonBall Z

Naujai atsiradusi, vieno iš populiariausių pasaulyje filmuko DragonBall Z kategorija DBZ ŽAIDIMAI jums dovanoja tokio pat pavadinimo flash žaidimą DRAGONBALL Z. Tai arcade tipo žaidimas kurį galima žaisti dviese. Žaidime bus visi patys pagrindiniai filmuko DBZ personažai, tiek blogieji tiek gerieji. Nors žaidimas Dragonball Z nepasižymi gera grafika ar idomiu siužetu, bet kadangi Dbz Flash žaidimų nėra daug tai jis yra gana populiarus.

Dbz žaidimai - DragonBall Z valdymas ir patarimai:

DragonBall Z žaidime kaip ir filmuke, jūsų tikslas bus nugalėti savo priešininką, t.y. savo draugą, nes žaidimą DragonBall Z galima žaisti tik dviese, na nebent jums įdomu trankyt stovintį ir nieko nedarantį priešą. Žaidime galėsite pasirinkti kuo norite būti:

THE GOOD GUYS: Goku, Piccolo arba Gohan

BAD GUYS: Freeza, Vegeta, Cell

VALDYMAS:

Pirmojo žaidėjo valdymas: A - KI banga, S - Spyris, D - smūgis, E - užkrauna energiją, W - Super smūgis, V - pašokti, H - į kairę, K - į dešinę

Antrojo žaidėjo valdymas: (patikrinkit ar tikrai NUM LOCK yra įjungtas, kitaip negalėsite žaisti) 7 - smūgis, 8 - spyris, 9 - KI banga, + - užkrauna energiją, / - super smūgis, - į kairę, - į dešinę, - pašokti. Taip žaidime DragonBall Z galėsite pasirinkti muziką, ir aplinką kurioje norite žaisti.

Štai kaip ir visi paaiškinimai ir patarimai kuriuos jums paruošė kategorija DBZ ŽAIDIMAI. Nebent, Jūs, radote daugiau patarimų/paaiškinimų palengvinančių žaidimą DragonBall Z. Jei taip, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos DBZ ŽAIDIMAI lankytojais. Taip pat, diskutuoti galite ir mūsų FORUME.

DAR ŠIS TAS:

Jei naršydami internete ar kurnors savo kompe radote žaidimų kurie tinka kategorijai DBZ ŽAIDIMAI, siųskite mums savo pasiūlymus adresu info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų žaidimas atsidirtų kategorijoje DBZ ŽAIDIMAI.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 109332   |   Balsų: 144   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai