Dbz žaidimai - Dragon Ball 3

Dbz žaidimai - Dragon Ball 3

Kategorija Dbz Žaidimai, skirta visiems anime filmuko Dragon Ball gerbėjams, pristato dar vieną žaidimą. Tai žaidimas Dragon Ball 3. Žaidimo Dragon Ball 3 metu jūs būsite mažojo Goko kailyje ir turėsite padėt jam kovat prieš agentus kurie nori iš jo atimt Drakono rutulius. Skrisdamis ant savo debesies lengvai galėsite manevruoti ir išvengti kulku, o padedami savo stebuklingos lazdeles ir kamehame bangos galėsite sprogdinti agentų laivus. VALDYMAS:
Judėjimas:
W - kyla aukštyn
A- skrenda atgal
S - leidžiasi žemyn
D - skrenda į priekį
KITA:
K - suvalgo stebuklingąją pupą (prideda givybių)
L - smūgiuoją iš lazdos (palaikius iki tol kol užsikrauna MP stulpelis, paleidžia bangą)

Taigi tiek patarimų žaidimui Dragon Ball 3 kurį jums pristato kategorija DBZ žaidimai. Radę kąnors svarbaus ką mes praleidome, nepatingėkite ir pasidalinkite savo turimomis žiniomis su kitais žaidimo Dragon Ball 3 bei kategorijos Dbz žaidimai lankytojais. Tiek jie, tiek mes būsime dėkingi.

DĖMESIO:
Jei nutiko taip, kad radote žaidimų kurie JŪSŲ nuomone tinka kategorijai Dbz žaidimai, nedelskite ir rašykit emums laiškus su savo siūlomais žaidimais, adresu:info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite laiškelį skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų Dbz žaidimai skilties sąrašuose.


Balsavimas

Žiūrėta: 53848   |   Balsų: 49   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai