Bratz žaidimai - Bratz Mada

Bratz žaidimai - Bratz Fashion (liet. Bratz mada)
 
Bratz žaidimai kategorija pradėdama savo gyvavimą dovanoja žaidimą Bratz Fashion (liet. Bratz mada), kuriame Jūsų laukia didžiulis drabužių ir aksesuarų pasirinkimas. Be to puošti galėsite ne vieną, o visas keturias Bratz merginas! Manome, jog daug aiškinti nereikia, tad, Bratz žaidimai skilties sitilistės, pirmyn į darbą.

SKILTIES BRATZ ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
Gerbiami, skilties Bratz žaidimai lankytojai,
 
Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai, tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį įkurį norėtųsi sugrįžti ne kartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Bratz žaidimai bei kitose kategorijose, būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Bratz žaidimai bei visame zaidimai88.lt tinklapyje:
  • Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Bratz žaidimai maloniai prašo -netylėk.Pasidalink tuo su kitais skilties Bratz žaidimai lankytojais/žaidėjais
  • Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųsvieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Bratz žaidimai.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt 
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
    Skiltis Bratz žaidimai stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Bratz žaidimai ir pelnytų kitų lankytojų malonę
  • Kategorija Bratz žaidimai nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Bratz žaidimai nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis. 
  • Rašykite gražius, malonius, pagiriančius Bratz žaidimai administracijos darbus komentarus
 

Balsavimas

Žiūrėta: 91695   |   Balsų: 265   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai